Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir

By | Ocak 27, 2019

Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir.Rüyada üzüm görmek güzel, devamlı, geniş ve toplu bir rızık demektir. Mevsimi içinde salkım salkım üzüm görmek, dünyada meydana gelen ucuzluğa ve bol maişete, üzüm almak toplu mala kavuşmaya, üzüm koparmak güzel müjdeli habere, üzüm yemek cömert birinden elde edilecek rızka delâlet eder.

İslami tabirlerde üzüm rüyası en hayırlı rüyalardandır. Kısmet, mal, dostluk, muhabbet, güzel ve helal rızkın işaretidir.

Üzüm Rüyaların en iyisidir. Üzüm bol kısmet ve mala, mülke yorulur. Üzüm salkımları kısmet ve geçimin bolluğuna, dünya ve ahiret islerinin yolunda gittiğine, siyah üzüm saadet ve sağlığa, beyaz üzüm mutlu bir Aile hayatına işarettir. Mevsiminde görülen üzüm rahat ve mutlu bir hayata, mevsimi dışında görülen üzüm ise sıkıntıya çıkar.

Rüyada Üzüm Görmenin Anlamı

Ebu Saidü’l-Vaaz: Rüyada bağ ve Asma görmek, zevce ile; üzüm mal ile, kütüklerin kalınlığı sıhhat ile tabir olunur. Üzüm devamı olan toplu rızka, dostluk ve muhabbete, mevsiminde üzüm gelecek ucuzluğa ve bol geçime işarettir. Mevsimi dışında üzüm vaktinden önce erişilecek hayra yorulur.

Rüyada Çok Üzüm Görmek

Bir kimse­nin Rüyasında çok üzüm görmesi; o kişinin rızkının bolluğuna, kısmetinin açıklığına, ahiret ve dünya işlerinin de yolunda gittiğine yorumlanır.

Rüyada Üzüm Fidanı Görmek

Rüyada üzüm fidanı görmek, rüyasında üzüm bağı aldığını gören kimse, eğer bekârsa evlenmeye, bağ dikmek hayırlı ve güzel işlerin işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir