Rüyada Kedinin Anlamı

By | Ocak 25, 2019

Rüyada kedi görmenin Anlamı ?
Rüyada kedi görmek birden fazla anlama yorulurken nasıl gördüğünüz hepsinden önemlidir. İşte rüyada farklı şekillerde kedi görmenin anlamları

Rüyada dişi kedi görmek: Rüyada dişi kedi görmek bir yandan size faydası dokunacak diğer taraftan zararı dokunacak bir kişiyi temsil eder.

Rüyada kedi öldürmek: Rüyada kedi öldürmenin anlamı bir hırsızla karşılaşacağınız ve onu zaptedeceğinize işaret eder.

Rüyada kedinin ısırması: Rüyada kedi ısırması, ısıran kedi ev kedisi ise bolluğa ve rahatlığa işarettir. Eğer ısıran kedi sokak kedisi ise sıkıntıya düşeceğinizin habercisidir.

Rüyada eve kedi girmesi: Rüyada bir ev kedi girmesi o eve hırsız gireceğine işarettir.

Rüyada yavru kedi görmek: Rüyada yavru kediyi gören kişinin etrafında olan çıkarcı bir kişiyi tespit edip onu hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada yavru kedi ölüsü görmek: Rüyada yavru kedi ölüsü görmek çevresinde bir kişinin hırsızlık suçundan yakalanacağını görmeye delalet eder.

Rüyada Kedi eti yemesi: Rüyada kedi eti yemek, haram yiyen birinin ya da bir hırsızın malından fayda sağlayacağının habercisidir. Rüyada kedi eti yemek aynı zamanda sihirbazlık hilelerini öğreneceğinize de delalet eder.

Rüyada Kedi tırmalaması: Rüyanızda kedi sizi tırmalamışsa etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına delalet eder. Bu düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız çünkü gerçekten tehlikeli olacaklardır.

Rüyada Kedi satmak: Rüyanızda bir kediyi para karşılığı sattığınızı görmüşseniz, malvarlığınızı harcayacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kedi okşamak: Eğer kedileri seviyorsanız rüyada kedi görmek vefalı bir dosta işaret eder. Kedi okşamak ise onunla olan muhabbetinizin işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir