Rüyada Gelinlik Görmek

By | Ocak 26, 2019

Rüyada Gelinlik Görmek Rüyada giyilen gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe işarettir. Rüyada gelinlik gören bekarsa evlenir. Rüyasında giydiği gelinlik kirli ise kötü ve belirsiz bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada giydiğiniz gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak bazı sorunlara işaret eder. Genç bir kızın rüyada gelinlik giymesi güzel, müjdeli haberlere ve iyi günlere işaret eder. Gelinlik neşe ve sevinçtir.

Rüyada Gelinin eve Gelmesi

Ev halkı için bolluk, genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, delikanlının gelin görmesi ise arzu ettiği işin gerçekleşmesine çıkar. Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura işaret eder.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işaret eder. Fakat gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır.

Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin rüyada kendisine taze meyveler gönderildiğini görmesi, kızına görücü geleceğine işarettir. Rüyada bir gelinlik giymek genç kız için evliliğe, orta yaşlı kadınlar için ise sevinç ve sürura işarettir.

Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi Aile için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine,
Delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine; Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine işaret eder.

Rüyada beyaz gelinlik giymek

Rüya sahibinin şan ve şerefine, güzelliğine, evlada, nimet ve hayıra, üzüntü keder ve hastalıktan kutrulmaya işarettir. Beyaz gelinlik heybet, vakar ve övünmek demektir.

Rüyada bekar bir kızın bembeyaz gelinlik giydiğini görmesi, mutlu bir evlilik yapacağına alâmettir.

Rüyada Kırmızı renkli gelinlik Görmek

başarı, refah ve zenginlik demektir. Yine rüyada kırmızı gelinlik giymek kadınlar için hayır ve erkekler için fenadır.Kırmızı gelinlik yeni bir yaşama da işaret eder.

Yine rüyada kırmızı gelinlik giymek mevki ve hayırlı bir rızıktır. Ayrıca rüyada görülen kırmızı gelinlik ne kadar temiz mutluluk derecesi de o kadar güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir