Rüyada Böcek Görmek

By | Ocak 26, 2019

Rüyada böcek görmek genel olarak hayra yorulan bir rüya değildir. Sıkıntıların ve dertlerin habercisi olarak kabul edilen böcek başkalarıyla olan ilişkilerinizde çeşitli sorunların çıkacağına delalettir. Bu nedenle evlilik için de problem demektir. Yani rüyanızda böcek görmeniz huzurunuzu bozacak hadiselerin kapıda olduğu anlamına gelir.

RÜYADA BÖCEKLER GÖRMEK
Rüyada böcek sürüsü görmek, içinden çıkmakta zorlanılacak bir problemin varlığına delalettir.

RÜYADA EVDE BÖCEKLER GÖRMEK
Rüyada evi böcek basması, rüyayı görmüş olan kişi için yeni tanışmış olduğu insanlara çok çabuk güvendiği şeklinde yorumlanmaktadır. Herkesi bazen kendiniz gibi sanıyorsunuz. O yüzden karşınızdaki kişilere direk olarak güveniyorsunuz.

RÜYADA SİYAH BÖCEK GÖRMEK
Rüyada kara böcek görmek, sanılanın aksine kişinin durumunun iyi olacağına, maddi sıkıntı çekmeyeceğine, rahat bir hayatının olacağı demektir. Rüya sahibinin iyi bir hayatı olduğu için çevresindeki insanlar tarafından kıskanılacağına, onun kötülüğünü isteyecekleri anlamına gelmektedir.

RÜYADA RENKLİ BÖCEKLER GÖRMEK
Rüyada renkli böcek görmek neşeli ve dolu +dolu bir hayat yaşayan bir insana ve hayırlı bir hayata, güzel günlere ve umutlarını asla kaybetmemeye delalet eder. Rüyada renkli böcek görmek ve korkmak ise dünya malına meyletmeye ve huzursuzlukların yaşanmasına tabir edilir.

RÜYADA BÖCEK YUMURTASI GÖRMEK
Rüyada böcek yumurtası görmek kar getirmeyen ticari faaliyetler yüzünden yaşanan parasal manadaki eksikliğin, parasız geçen onca zamandan sonra, akrabalardan gelen ekonomik destek vesilesiyle kazançların yavaş yavaş artış göstermesinin ardından, maddi olarak özgürlüğe ve kolaylığa kavuşmaya işaret eder. Rüyada böcek yumurtası görmek eski borçları ödemeye yönelik çalışmaların, ekonomik olarak önemli oranda imkanları olan aile büyüğünden alınan para yardımıyla rahatlayarak ele geçen yeni mali imkanlarla beraber sevindirici sonuçlarının alınmasına işaret ettiği düşünülen bir rüyadır.

RÜYADA BÖCEK ISIRDIĞINI GÖRMEK
Rüyada böcek ısırdığını görmek, hayırlara alamet etmez. Rüyayı gören kişinin can derdine düşeceğine, işinden geri kalacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına ve aksi takdirde iyileşip, toparlanamayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hiçbir sıkıntısı ve sorunu yokken, hayatı düzgün ve yolunda devam ediyorken karşılaşacağı bu musibet nedeni ile her işini bir süre askıya almak zorunda kalacağına yorulur.

RÜYADA BÖCEK YEDİĞİNİ GÖRMEK
Rüyada böcek görmek Rüyada böcek görmek, çoğu zaman içinizi sıkan gizli bir endişeyi, yaşanacak bir felaketi, tehlikeyi, sürekli yaşanacak bir sıkıntıyı simgeler. Rüyada böcek görmek, müjdeli habere, sıkıntı ve zorluklara yorulur. İkili ilişkilerde yaşanan sorunları, anlayışsız bir eş veya kötü bir evliliği, aile içi huzursuzluğu simgeler.

RÜYADA TAVANDA BÖCEK GÖRMEK
Rüyada tavanda böcek görmek sakin bir insan olmaya, korkularınızdan kurtulmaya ve gerçeklerle yüzleşerek hayata güzel bakmaya, umutlarını kaybetmemeye delalet eder.

RÜYADA BÖCEK YUVASI GÖRMEK
Rüyada böcek yuvası görmek yakın bir zamanda sevdiğiniz bir dostunuzun yanına yatılı gitmeye güzel zaman geçirmeye güzel hayırlı haberler le dönmeye şükretmeye hayallerin gerçek olmasına delalet eder.

RÜYADA BÖCEK GÖRMEK İLE İLGİLİ DİĞER RÜYA TABİRLERİ
Rüyada Yemekten Böcek Çıktığını Görmek
Rüyada yemekten böcek çıktığını görmek, rüya sahibinin etrafında art niyetli kişiler olduğuna işaret eder.

Rüyada Kırmızı Böcek Görmek
Rüyada kırmızı böcek görmek, rüya sahibine yapılan haksızlıklar sebebiyle yaşayacağı öfkeli ve kötü günler olacağına alamettir.

Rüyada Zehirli Böcek Görmek
Rüyada zehirli böcek görmek, rüya sahibinin etrafında olan ve ona olan nefretini belli etmeyen sinsi birinin varlığına delalettir.

Rüyada Böcek Ezdiğini Görmek
Rüyada böcek ezmek, güçlü kişilerin maddi açıdan daha güçsüz, daha alt bir sınıfta bulunan kişileri ezdiği bir iş hayatına yorulur.

Rüyada Böcek Soktuğunu Görmek
Rüyada böcek sokması, hem çalışma hayatında hem de sağlıkta yaşanacak olumsuz gelişmelerin habercisidir.

Rüyada saçta böcek görmek
Kişinin basiretinin bağlanması yani gerçekleri bir türlü görememesidir. Rüya gören kişi tüm uyarılara rağmen kendisi hakkında olumsuz düşünen bazı akrabaları ile arkadaşları hakkında maalesef gerçeği görmemekte ve devamlı aldatılmaktadır. Bu manada rüyasında saçında böcek gören kişilerin yakın çevrelerine karşı daha şüpheci düşünmeleri yerinde olacaktır.Rüyada saçında böcek görmenin bir diğer tabiri ise uzun süre emek verilen bir işte başarısızlığa uğramaktır.

Rüyada kulaktan böcek çıkması
Rüya sahibine yönelik yapılmış ilahi bir ikazdır. Bu rüya kişiye farkında olmadan gıybet günahına bulaştığını haber vermektedir. Bilindiği üzere gıybet büyük günahlardan biridir ve dinen hoş karşılamamaktadır.

Rüyada ağzından böcek çıktığını görmek
Ecel ile tabir olunmaktadır. Rüya sahibinin yaşı geçmiş bir akrabasının ölümüne dair ilahi bir mesaj olarak yorumlanmaktadır. Bazı alimler vefatı bildirilen bu kişinin aile içindeki en yaşlı kadın olduğu yönünde tabirlerde bulunsalar da ölüm vaktini tam olarak bilecek tek varlığın yüce Allah olduğunu bilmek ve ona göre davranmak daha isabetli olacaktır.

Rüyada böcek yemek
Rüyada böcek yemek 3 şeyle ilgili olumsuz duruma işaret etmektedir. Kötü bir eş tercihinde bulunup sonraki tüm yaşamını mutsuz yaşamak anlamındadır. Rüya sahibinin yapacağı bir hata neticesinde mahkûm olup hapse gireceğini bildirmektedir. Vereceği yanlış bir karardan ötürü elindeki servetin büyük bir kısmını kaybetmek demektir.

Rüyada böcek beslemek
Bir kişinin rüyada böcek beslediğini görmesi rızık kapılarının kapandığı anlamına gelmektedir. Kişinin tüm uğraşlara rağmen ekonomik durumunu düzeltmeyeceğini ve büyük sorunlarla mücadele etmek zorunda kalacağını bildirmektedir.

Rüyada faydalı böcek türü görmek
Bir kişinin rüyasında arı, karınca, ipek böceği gibi faydalı bir böcek türü görmesi hayatında mutluluğu ve zenginliği yakalayacağı anlamında tabir edilmektedir. Gebe kadınların rüyalarında faydalı böceklerden birisini görmeleri ise kız evlat sahibi olacakları biçiminde yorumlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir