Rüyada Ayı Görmek

By | Ocak 26, 2019

Hilekar, kötü huylu kadına, namert insana işaret eder. Ayıyı avlamak veya ayı avcısı görmek söz ve işinde hile ve haram yolunu tutan, cahil insanlar nazarında değerli kabul edilen düşük yaratılışta insana,

Ayı ya da herhangi bir vahşi hayvana binmek, ehil kimse için velayete, değilse zina yatmaya delalet eder. Zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bir kadın için bu Rüya, yeni düşmanlara sahip olacağının ve bazı zorlukların oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ayı Öldürmek

Bir ayı öldürmek sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak bu rüya zorluklarla ve sorunlarla karşılaşacağınıza dikkat çeker. Düşman demektir. Yabancı kimse, beklenmedik, karışık olaylara işaret eder. Yalnız ayının ısırması iyi sayılır.

Rüyada ayı görmek münafık, ahmak, düşünceden yoksun, düşmanla yorumlanır. Ayıya bindiğini gören, devlet tarafından bir menfaat görür. Rüyada ayi eti ve derisi düşman mali, sütü korku ve endişe ile tabir olunur.

Kirmani ye göre : Rüyada ayı görmek, kötü, akıldan yoksun, insanlıktan uzak bir erkekle tabir olunur. Ayıya bindiğini gören, düşmanına üstün gelir. Öldürmek de böyledir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ayı görmek, bela ve fitne sahibine, Bazen de hilekar, yahut kötü bir kadına bazen de hapse işaret eder. Bir kimse bir ayıya binse, eğer ehilse dince velayete nail olur. Eğer ehil ve layık değilse, üzüntü ve korkuya maruz kalır, ancak sonra bu durumdan kurtulur. Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Nefis mertebesinde ayı rüyası öfke ifade eder.

Rüyada Ayının Üzerine Çıkmak

Rüyada ayının sırtına bindiğini görmek, devlet adamlarından menfaat görmeye işarettir. Rüyada ayıya binmek, düşmana galip gelmektir. Rüyada ayı derisi görmek mala delalet eder.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir