Rüyada Abdest Almak İstemek

By | Ocak 27, 2019

Rüyada Abdest Almak İstemek

Rüyada Abdest Almak İstemek Rüyada abdest aldığını görmek, kişinin hayırlı ve güzel işler içine gireceğine, maneviyata yöneleceğine, kısa sürede tüm arzu ve isteklerini gerçekleştireceğine işarettir. Abdest insanı maddi ve manevi kirlerden temizler.

Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi gerçek hayatında kötülüklerden, şerli insanlardan ve onların fitnelerinden ayrılır. Gönlünü temizleyerek kendisini tamamen doğru yola iletir.

Rüyada yarım abdest almak, sevapların yanında günah da işlemeye veya bazı isteklerinize ulaşamayacağınıza yorumlanırken; tam ve güzel bir abdest aldığını gören kimse, her anlamda mutlu ve huzurlu bir hayat yaşar. Bu rüya maddi manevi sorunlara çözüm bulmaya ve her türlü sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Abdest’ten Sonra Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılan kişi, güzel ahlaklı ve karakteri sağlam bir kimsedir. Bu rüya Allah katında güzel bir yere sahip olduğunuzu ve güzel karakterinizle herkesin ilgi ve teveccühünü kazandığınızı gösterir.

Rüyada Allah rızası için abdest alan ve bu aldığı abdestle ibadet eden kişinin hem dünyası hem de ahireti aydınlık olur.

Rüyada Abdest Almak İstemek

Aynı zamanda böyle bir rüya parlak bir geleceğe, sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda güzel bir hayata yorumlanmaktadır. Rüyada Abdest Almak İstemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir